Implanty zębowe mit czy kit

Wygląd to w dzisiejszych czasach wizytówka każdego z nas. To dlatego tak bardzo dbamy nie tylko o dokładnie dobraną stylizację, ale przede wszystkim dobrą kondycję i zdrowy wygląd włosów oraz cery. Piękny uśmiech jest w naszym wyglądzie równie ważny. Często zdrowe zęby i piękny uśmiech to tzw. pierwsze, dobre wrażenie! Czy wiesz, jak sprawić, by Twoje zęby wyglądały nieskazitelnie, a uśmiech zniewalał? Oto recepta od specjalistów!

Współczesne metody leczenia zębów są nie tylko mocno rozwinięte technologicznie, ale przede wszystkim znacznie mniej bolesne, a także pozwalają uzyskać bardzo dobre efekty w krótkim czasie.

Wizyty w profesjonalnych gabinetach dentystycznych, nie przypominają już tych sprzed lat. Profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne metody leczenia, umożliwiają uzyskanie pięknego uśmiechu, w krótkim czasie i komfortowych dla nas warunkach!

Implanty zębów, zdają się być w tej kategorii usług dentystycznych wyjątkowo atrakcyjnym rozwiązaniem, szczególnie dla tych osób, które:

  • straciły zęby w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • chcą zastąpić standardową protezę czymś zdecydowanie wygodniejszym,
  • nie czują się dobrze i komfortowo ze stałym ubytkiem w uzębieniu,
  • straciły zęby w wyniku długoletniej próchnicy.

Implanty zębów w Krakowie – szybkie rozwiązanie dla wymagających!

Jeszcze do niedawna, wszczepienie implantów kojarzyło nam się z bardzo długotrwałym oraz kosztownym procesem. Dziś, implanty można wstawić w uzębienie znacznie prostszymi metodami, a przede wszystkim, nie jest to już koszt, z którym nie można sobie poradzić. Co prawda dalej jest to kilka tysięcy, ale za jednorazowo wydaną sumę pieniędzy, otrzymujemy uzębienie niezwykle atrakcyjne i w dodatku na całe życie.

Ciekawym rozwiązaniem w zakresie implantów uzębienia jest także możliwość szybkiego wypełnienia ubytków.

Dawniej najpierw wykonywano się wszczepienie implantu, a dopiero później wstawiano koronę zęba. Dzisiaj z pięknym uzębieniem w postaci implantu można wyjść z gabinetu już tego samego dnia.

To ogromny komfort dla osób młodych oraz tych, dla których konieczność idealnego wyglądu jest priorytetem np. przez wzgląd na pracę.

Dzięki szybkiemu wypełnieniu ubytków implantem nie ma obaw o zawstydzający wygląd bez uzębienia np. w przedniej części twarzy. 

Implanty zębów – kiedy warto się na nie zdecydować?

Przede wszystkim wówczas, gdy efekt pięknego uśmiechu chcesz uzyskać w bardzo krótkim czasie. Implanty to także dobre rozwiązanie w przypadku wypełnienia miejsca po dawnych ubytkach lub jako stałe i niezawodne rozwiązanie w tym przypadku, gdy próchnica określonego zęba nie pozwala na jego całkowite i skuteczne wyleczenie. 

Zamiast wówczas inwestować w leczenie zęba, które może nie przynieść efektów, lepiej zainwestować w coś, co da nam pewność pięknego uśmiechu na lata.

Implanty zębów w Krakowie można przeprowadzić w klinice: www.luxdentica.pl.

Specjaliści zatrudnieni w tym miejscu z pewnością doradzą odpowiednie rozwiązanie dla Twojego uśmiechu. Umów się an wizytę i zapoznaj z wariantami, które przygotuje dla Ciebie lekarz, a być może już w krótkim czasie rozwiążesz swoje problemy z ubytkami.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *