Salon optyczny Punkt Widzenia w Dąbrowie Górniczej

Salon optyczny Punkt Widzenia w Dąbrowie Górniczej

Szukasz salonu optycznego z szeroką ofertą produktów, profesjonalną obsługą i badaniem wzroku na miejscu? Punkt Widzenia w Dąbrowie Górniczej to salon właśnie dla Ciebie.

Zakres wykonywanych usług 

„Optyk Punkt Widzenia” to salon optyczny w Dąbrowie Górniczej znajdujący się przy ul. 11 Listopada 32. Salon otwarty jest przez 6 dni w tygodniu.

W zakładzie optycznym można wykonać profesjonalne badanie wzroku. konieczne do właściwego dobrania okularów korekcyjnych czy soczewek kontaktowych. Nad odpowiednim doborem okularów i soczewek czuwają specjaliści: lekarz okulista, optometrysta  i ortoptysta korzystający z profesjonalnych urządzeń.  Obejmuje ono sprawdzenie ostrości widzenia, weryfikację kondycji przedniego odcinka i dna oka, przy użyciu profesjonalnej lampy szczelinowej, a następnie dobór odpowiedniej mocy szkieł okularowych. Na badanie można umówić się bez kolejki, dzięki dostępności lekarza na miejscu. Przy zakupie okularów badanie wzroku jest w pełni darmowe.

Produkty dostępne w salonie

Salon oferuje pomoc w doborze oprawek, zarówno światowych marek, jak i tych wykonanych w polskich zakładach. Oferta stała salonu zawiera ponad 1000 oprawek do okularów. Oprócz opraw okularowych w salonie można także dobrać i zamówić odpowiednie soczewki kontaktowe, dostosowane do klienta. Zakład oferuje soczewki renomowanych firm, takich jak: Johnson&Johnson, Alcon czy CooperVision. Do okularów dobrać można akcesoria – produkty niezbędne do zachowania higieny, sznureczki i łańcuszki do okularów, odpowiednie etui, nakładki polaryzacyjne czy odpowiednie krople do oczu.

Zakład „Optyk Punkt Widzenia” w Dąbrowie Górniczej oferuje bardzo szeroki wybór oprawek do okularów, soczewek kontaktowych, a także okularów przeciwsłonecznych, które chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.  Oferta obejmuje oprawy eleganckie, nowoczesne i designerskie. Każdy klient dobierze odpowiednie oprawki dla siebie, a styliści czuwają nad właściwym ich doborem. Na każdy produkt salon udziela gwarancji,

Oprócz oprawek dla dorosłych, salon ma w swojej ofercie najwyższej jakości oprawki do okularów dla dzieci, w tym te z superbohaterami czy lub bohaterami bajek Disney’a. 

Jeśli szukasz profesjonalizmu, świetnie trafiłeś

Jeśli jesteś osobą, która liczy na profesjonalną obsługę i idealny dobór okularów czy szkieł kontaktowych, salon optyczny w Dąbrowie Górniczej „Optyk Punkt Widzenia” to miejsce stworzone dla Ciebie. Wykonaj darmowe badanie wzroku, przy pomocy specjalistów dobierz odpowiednie oprawki i ciesz się idealnym wzrokiem na co dzień.

Więcej dowiesz się na https://optykpunktwidzenia.pl/optyk-dabrowa-gornicza/.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *