Catering dietetyczny - czym się kierować przy wyborze

Catering dietetyczny – czym się kierować przy wyborze?

Przeglądając listę firm oferujących catering dietetyczny w Warszawie można się zagubić – opcji jest wiele, a rozpiętość cenowa i ofertowa jest ogromna. Jak zatem wybrać najlepszy catering dla siebie?

Czym dokładnie jest catering dietetyczny? 

Catering dietetyczny to usługa, która gwarantuje codzienne dostarczanie pod wskazany przez ciebie adres posiłków w formie pudełek. Z reguły jest to 5 tzw. „boxów” (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), które pokrywają twoje dzienne zapotrzebowanie na energię i wartości odżywcze. Planowane przez dietetyków, a przygotowane przez szefów kuchni, są nie tylko odpowiednio zbilansowane, ale też smaczne i satysfakcjonujące. W ofercie większości firm znajdziemy diety w różnych opcjach: odchudzająca, wegetariańska, wegańska, ketogeniczna, eliminacyjna, dla całej rodziny itp.

Określ priorytety. 

Szukając idealnej diety pudełkowej, zastanów się, czego właściwie od niej oczekujesz (sprawdź ofertę cateringu dietetycznego Dietific). Przede wszystkim – sprawdź, czy wybrana firma dowozi catering pod twój adres. Następnie określ, czy potrzebujesz diety, która pomoże ci w redukcji masy ciała, a może wręcz przeciwnie? Czy masz szczególne wymagania żywieniowe – eliminujesz mięso, gluten czy laktozę? Przeczytaj opinie innych użytkowników, skup się na wyszukiwaniu tych dotyczących różnorodności proponowanych posiłków i ich powtarzalności, objętości serwowanych posiłków i oczywiście – smaku. Dieta, żeby miała jakikolwiek sens, musi być przede wszystkim smaczna i spełniać twoje potrzeby, inaczej szybko się zniechęcisz. Na koniec określ kaloryczność, jaka cię interesuje (cena diety w dużej mierze jest od niej uzależniona) oraz czas trwania usługi. Możesz wybrać konkretne dni, albo wybrać opcję ciągłą codziennych dostaw – wszystko zależy od ciebie! Niektóre firmy oferują także możliwość dostaw pod różne adresy, co jest dużym ułatwieniem, jeśli na przykład pracujesz w kilku miejscach. Dietific w Warszawie bez problemu dowiezie posiłki we wskazane miejsce. 

Catering dietetyczny – czy jest dla mnie? 

W ostatnich latach obserwujemy rosnącą ilość firm oferujących catering dietetyczny, dlatego też ich ceny są dużo bardziej przystępne, a obszar dowozu sięga nawet małych miejscowości, co jeszcze jakiś czas temu było wyjątkiem. Z pewnością z diety pudełkowej zadowolone będą osoby aktywne, z ograniczoną ilością czasu, ale także ceniące sobie każdą dodatkową minutę w ciągu dnia, którą mogą zaoszczędzić korzystając z gotowych rozwiązań. Także klienci poszukujący zdrowej, zbilansowanej i urozmaiconej diety, która ma pomóc w osiągnięciu założeń zdrowotnych czy sylwetkowych. To dobry pomysł także dla osób, które lubią mieć kontrolę nad wydatkami – kupując usługę cateringu dietetycznego wiesz, z dokładnością co do złotówki, ile w danym miesiącu wydasz na jedzenie. 

Wydaje się, że nie ma osoby, która nie odniosłaby korzyści z wypróbowania cateringu dietetycznego. Wystarczy dokładnie poszukać, a dokładnie znajdziesz taki, który w 100% spełni twoje oczekiwania. 


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *